Často kladené dotazy

Jak se mohu zaregistrovat pro používání dialoginu?

Bezplatný přístup je součástí každého projektu realizovaného společnosti STEM/MARK. Pokud máte zájem o zpřístupnění ukázkového přístupového účtu, kontaktujte nás a my Vám rádi přidělíme ukázkové uživatelské jméno a heslo.

Mohu ovlivnit budoucí úpravy dialoginu?

Každý uživatel má možnost vyplnit krátký internetový dotazník, který nám prozradí Vaše připomínky a možné směry vývoje celého produktu.

Jak často se informace v dialogin aktualizují?

Frekvence příspěvků našich analytiků se může lišit dle typu projektu, ale zpravidla informujeme o projektu každé dva dny nebo i častěji v případě významných událostí.

Kam se mohu obrátit na případnou pomoc?

V případě problému s dialogin nás můžete kontaktovat: dialogin@stemmark.cz nebo telefonu +420 225 986 811.

Co mám dělat pokud jsem ztratil autorizační údaje naše společnosti?

Můžete nás kontaktovat a my Vám obratem přidělíme autorizační údaje nové.

Mohu si sám(a) změnit své přístupové heslo?

Ano, v horné části aplikace (po kliknutí na své jméno) naleznete odkaz pro změnu hesla. Nové heslo bude známé pouze pro Vás. Ani žádný zaměstnanec naší společnosti nemá k tomuto heslu přístup.

Nejste si zcela jisti, zda se přihlašovací údaje nedostaly do nepovolaných rukou?

V horní části aplikace máte možnost deaktivovat všechny přístupy do aplikace a následně přístup opět aktivovat telefonicky s novým heslem.

Lze omezit přístup pouze na jeden počítač nebo firemní síť?

Při registraci můžeme omezit přístupy pouze na určité IP adresy počítačů a tak částečně omezit množství počítačů, ze kterých lze komunikovat pomocí dialogin. Ale ne vždy je možné předem zjistit aktuální IP adresu počítače například při služebních cestách apod. Pro tyto účely můžeme kontrolu IP adresy vypnout, ale doporučujeme při návratu opět kontrolu aktivovat.

Co je to IP adresa počítače?

Každý klient (počítač…) připojený do sítě internet musí být jednoznačně adresovatelný. A právě IP adresa je jednoznačná unikátní adresa každého počítače připojeného do sítě internet. Existují ale případy, kdy skupina více počítačů (počítačová síť) je v internetu také pod jednou unikátní IP adresou.